Frank Lengvenius - Zonder titel maar met lijst (GJ-19) - Verkocht

Frank Lengvenius - Zonder titel maar met lijst (GJ-19) kopen? Bied vanaf 45!
Frank Lengvenius - Zonder titel maar met lijst (GJ-19) kopen? Bied vanaf 45!Frank Lengvenius - Zonder titel maar met lijst (GJ-19) kopen? Bied vanaf 45!
  • Frank Lengvenius (1952)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1999
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
Lijst83 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Kleurrijk werk van de  kunstenaar Frank Lengvenius met  lijst. Het werk is mooi van kleur en in  goede staat. Het werk heeft een lijst maar deze is niet nieuw. Het werk kunt u vooraf komen bekijken en beoordelen. Het werk kan na aankoop afgehaald worden bij galerie Rotor in Gorcum of  verzonden worden per koerier.

Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Frank Lengvenius (1952)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (98)

2744 verkochte items
Alle items van deze verkoper (453)
73 cm
83 cm
50 cm
60 cm
Dit item is verkocht voor 47,15 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:15-11-2022 om 16:53
Eindtijd:14-12-2022 om 15:57
JohannavanDijk
14 dec. / 15:05
€ 41