Frank Lengvenius - zonder titel maar met lijst! - Verkocht

Frank Lengvenius - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 45!
Frank Lengvenius - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 45!Frank Lengvenius - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 45!
  • Frank Lengvenius (1952)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1992
StijlExpressionistisch
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 cm x 39 cm (h x b)
Lijst68 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageEpreuve 'd artiste

Fraai werk van Lengvenius in zeer goede staat. Het werk heeft een lijst. Het werk heeft een zuurvrij passe partout.  De lijst is niet nieuw maar prima toonbaar.

Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Frank Lengvenius (1952)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (98)

2743 verkochte items
Alle items van deze verkoper (458)
66 cm
68 cm
39 cm
40 cm
Dit item is verkocht voor 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:15-11-2022 om 16:44
Eindtijd:28-11-2022 om 20:24
WHild
28 nov. / 13:59
€ 45