Frans Boers - PERSONEN in STRAATJE - Verkocht

Frans Boers - PERSONEN in STRAATJE kopen? Bied vanaf 65!

Verkoopprijs: € 65,00

Frans Boers - PERSONEN in STRAATJE kopen? Bied vanaf 65!Frans Boers - PERSONEN in STRAATJE kopen? Bied vanaf 65!Frans Boers - PERSONEN in STRAATJE kopen? Bied vanaf 65!Frans Boers - PERSONEN in STRAATJE kopen? Bied vanaf 65!

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
  • Frans Boers (1904-1982)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen46 cm x 30 cm (h x b)
Lijst66 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
FJ BOERS
PERSONEN in STRAATJE
AQUAREL IN DE MAAT 30 X 46 CM
GESIGNEERD RECHTS ONDER
FRAAI GEKADERD IN DE MAAT 38 X 66 CM
ZEER GOEDE STAAT/ HERKOMST KUNSTHANDEL KURVERS HAARLEM
VERZENDEN AANGETEKEND

goed

Frans Boers (1904-1982)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
38 cm
66 cm
30 cm
46 cm
Dit item is verkocht voor 65,00
Starttijd:19-06-2019 om 13:57
Eindtijd:26-06-2019 om 22:54
albmarktplaats
22 jun. / 01:09
€ 65