Berend Strik - & One Architecture, Zeer grote zeefdruk!
Roger Raveel - Op bezoek bij Roger Raveel, ets (netjes ingelijst)
Rob Scholte - Copyright, zeefdruk (groot)
Corneille - L’arbre rouge, litho (mooi ingelijst, groot)
Type kunstwerk | Prenten voor 1900 |
Jaartal | 1616 |
Techniek | Gravure |
Drager | Geschept Papier |
Onderwerp | Historisch |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 13.7 x 16.2 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Slechts enkele vlekjes bij de margeranden. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.