Frans Hogerwaard - Flamencodanseres met gitaristen in een kroegje. - Verkocht

Frans Hogerwaard - Flamencodanseres met gitaristen in een kroegje. kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 50,00

Frans Hogerwaard - Flamencodanseres met gitaristen in een kroegje. kopen? Bied vanaf 40!Frans Hogerwaard - Flamencodanseres met gitaristen in een kroegje. kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  Artseller
FA. (10)

Lid sinds 2017
126 verkochte items
  • Frans Hogerwaard (1882-1921)
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen44 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageOnbekend,niet genummerd
Spetterende ets van Frans Hogerwaard op mooi formaat.Geeft zeer goed de sfeer weer.Gesigneerd in de plaat en met potlood gesigneerd buiten de plaat.

Geen beschadigingen,geen vouwen

Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:28-04-2019 om 11:32
Eindtijd:18-05-2019 om 10:56
addyp
17 mei / 22:57
€ 50