Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1939 |
Techniek | Ets |
Stijl | Klassiek |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 20 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afgraving Wijk aan Duin, gesigneerd, 1945, Ets b 23 h34, papier b35 h 52
Meidoorn, gesigneerd, 1944, Ets b17 h21, papier b26 h35
De Kaag Wijk aan Duin, gesigneerd, 1944 Ets, lijst 47x33 cm, afbeelding 28x14 cm
Westerhout Beverwijk, gesigneerd, 1939, papier 52x34, ets 30x20 cm.
Heemskerkerduin , gesigneerd, 1945, lijst 40x30, afbeelding 35 x 17 cm
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Transport | |||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Nuenen, Nederland | ||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | Nuenen, Nederland |
Starttijd | 10-9-2021 om 10:59 |
Eindtijd | 17-9-2021 om 22:46 |