Bob Immink - "Botters" (zie etiket achterzijde) op het IJsselmeer
Albert Mulder - Asters in bloempot
Maarten Langbroek - Landhuis met waterput 4/150
Paul van der Eerden - Offsetlitho ik heb zin om te denken
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Frans Masereel, originele houtsnede uit Le Soleil, 1919. Het betreft een zelfportret. De eerste prent uit het boek. Houtsnede is in uitstekende staat. Het papier is iets vergeeld. formaat afdruk: 8 x 10 cm.
Werk wordt aangetekend verstuurd en zorgvuldig ingepakt. Afhalen kan natuurlijk ook.
Starttijd | 10-7-2015 om 21:33 |
Eindtijd | 17-7-2015 om 21:33 |