Stadsgezichten, landschappen en stillevens overheersen het werk van de kunstschilder Frans Schoorl. Op basis van schetsen, voorstudies en waarnemingen in het veld mengt hij intuïtief de kleuren en transformeert het waargenomen landschap tot een impressionistische voorstelling.
Frans Schoorl volgde in de jaren vijftig van de vorige eeuw lessen bij de bekende Haarlemse kunstschilder Poppe Damave en perfectioneerde zijn techniek in de zestiger jaren bij de Haarlemse kunstschilder Roelof Klein. Frans Schoorl zijn werk bestaat met name uit olieverf, acryl en aquarel.
Frans Schoorl heeft op tal van plaatsen in binnen- en buitenland geëxposeerd, maar zijn werken kwamen wel optimaal tot hun recht op de expositie die hij heeft gehad in de zogenoemde ‘Haarlemse Hallen’.
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: 's-hertogenbosch, Nederland
Tot 5 kg.
€ 12,00
Naar België
€ 24,50
€ 24,50
Europese Unie
€ 24,50