Frans Storm - zonder titel

Frans Storm - zonder titel kopen? Bied vanaf 24!
Frans Storm - zonder titel kopen? Bied vanaf 24!Frans Storm - zonder titel kopen? Bied vanaf 24!

Geplaatst door  nelleke1958
FA. (8)

127 verkochte items
Alle items van deze verkoper (12)
  • Frans Storm (1905)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
StijlRealistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen44 cm x 29 cm (h x b)
Lijst75 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Vroege studie door Frans Storm.
De weerspiegeling in de glasplaat verstoort de kwaliteit van de foto's enigszins.

Conditie van zowel het werk als lijst zeer goed.

Frans Storm (1905)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  nelleke1958
FA. (8)

127 verkochte items
55 cm
75 cm
29 cm
44 cm
Sluit over 6d 9u 33m 12s
Huidig bod€ 24
Volgend minimum bod: € 29
ObjectlocatieBreda, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:31-07-2022 om 16:52
Eindtijd:14-08-2022 om 16:07
anneke51
31 jul. / 17:37
€ 24