Franscz Witte - NAAKT FIGUUR - Verkocht

Franscz Witte - NAAKT FIGUUR kopen? Bied vanaf 70!

Franscz Witte - NAAKT FIGUUR kopen? Bied vanaf 70!Franscz Witte - NAAKT FIGUUR kopen? Bied vanaf 70!Franscz Witte - NAAKT FIGUUR kopen? Bied vanaf 70!Franscz Witte - NAAKT FIGUUR kopen? Bied vanaf 70!Franscz Witte - NAAKT FIGUUR kopen? Bied vanaf 70!
  • Franscz Witte (1935)
Type kunstwerk Schilderij
Techniek Gemengde Techniek
Stijl Modern
Onderwerp Naakt
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 64 x 49 cm (h x b)
Incl. lijst 74 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Prachtig modern naakt. Flink formaat. In goede bijpassende lijst.

Franscz Witte (1935)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  pief55
113 verkochte items
Alle items (3)
59 cm
74 cm
49 cm
64 cm