Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2002 |
Techniek | Zeefdruk |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Portret |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 17 x 17 cm (h x b) |
Incl. lijst | 35 x 35 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 62/75 |
Prachtige zeefdruk van de Franz Bodner.
Bodner wil met zijn kunst aandacht vragen voor de waardevolle en juist kleine dingen in het leven. In schitterende kleuren maakt hij zijn eigen wereld zichtbaar.
Conditie | |||
Conditie | Nieuwstaat | ||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Heemstede, Nederland | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Heemstede, Nederland |
Starttijd | 2-3-2019 om 16:45 |
Eindtijd | 4-5-2019 om 16:23 |