Gesigneerd: Franz Bodner Titel: People's passion Techniek: Zeefdruk Jaar: 2007 Oplage: 130/150 Ingelijst: ja
Met certificaat!
Deze speciale uitgave is gemaakt voor het personeel van Audi dealer Lexpoint.
De zeefdruk is in perfecte staat.
Ophalen of verzenden Bij verzending gaat het werk zeer goed verpakt en aangetekend met de post mee. Verzendkosten buiten de EU: €30,00 en Wereldwijd: € 53,00
Nieuwstaat
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Heemstede, Nederland
Tot 10 kg.
€ 11,00
Naar België
€ 30,00
€ 30,00
Europese Unie
€ 30,00