14k gouden broche met emaille en parels
Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 1989 |
Techniek | Acryl |
Drager | Karton |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 80 x 106 cm (h x b) |
Incl. lijst | 103 x 127 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Beide werken verkeren in goede staat.
Het is zeer waarschijnlijk dat Bervoets het werk zelf heeft ingelijst.
Het schilderij aan de achterkant is met papiertape in het passe-partout geplaatst.
De lijst en het passe-partout zijn handgemaakt. Ook hier ruw en rauw zoals de beeldtaal. | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Amsterdam. afhalen na 1 juli. parkeren voor de deur geen probleem. het is een zwaar werk. er is een lift aanwezig., Nederland |
Objectlocatie | Amsterdam. Afhalen na 1 juli. Parkeren voor de deur geen probleem. Het is een zwaar werk. Er is een lift aanwezig., Nederland |
Starttijd | 29-5-2023 om 9:58 |
Eindtijd | 10-6-2023 om 22:57 |