Han van Meegeren - De aanbidding van Jezus, tekening met houtskool
Willem G.F. Jansen - Aquarel/inkttekening, Zeilschip in de winter - Ingelijst
Charles Eyck - gemengde techniek op papier -1956
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Fred Koot, litho,
titel: Tagaytay,
oplage 17/55
beeldformaat 35,3 x 44,8 cm.
kosten verzending in NL € 10.00
Starttijd | 4-3-2016 om 12:44 |
Eindtijd | 11-3-2016 om 20:44 |