Frederik Amalius van Oostveen - ''Apeldoornseweg Apeldoorn'' 1948 - Verkocht

Frederik Amalius van Oostveen - ''Apeldoornseweg Apeldoorn'' 1948 kopen? Bied vanaf 30!
Tekening / Aquarel

Frederik Amalius van Oostveen - ''Apeldoornseweg Apeldoorn'' 1948 kopen? Bied vanaf 30!Frederik Amalius van Oostveen - ''Apeldoornseweg Apeldoorn'' 1948 kopen? Bied vanaf 30!Frederik Amalius van Oostveen - ''Apeldoornseweg Apeldoorn'' 1948 kopen? Bied vanaf 30!Frederik Amalius van Oostveen - ''Apeldoornseweg Apeldoorn'' 1948 kopen? Bied vanaf 30!Frederik Amalius van Oostveen - ''Apeldoornseweg Apeldoorn'' 1948 kopen? Bied vanaf 30!Frederik Amalius van Oostveen - ''Apeldoornseweg Apeldoorn'' 1948 kopen? Bied vanaf 30!Frederik Amalius van Oostveen - ''Apeldoornseweg Apeldoorn'' 1948 kopen? Bied vanaf 30!Frederik Amalius van Oostveen - ''Apeldoornseweg Apeldoorn'' 1948 kopen? Bied vanaf 30!
  • Frederik Amalius van Oostveen (1885-1979)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1948
TechniekGouache
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen27 x 34 cm (h x b)
Incl. lijst42 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

-Mooie heldere gouache van F.A. van Oostveen.

-Ingelijst in neutrale lijst.
-Passe-partout is lichtgrijs.

-Gesigneerd op voorzijde.
-Titel/locatie en datum op achterzijde.

''Van Oostveen is het bekendst van zijn Rotterdamse havengezichten, maar als hij later naar Heemstede verhuist, worden de bollenvelden achter de duinen zijn favoriete onderwerp. Het Historisch Museum in Deventer heeft zo’n bloembollenveld in de collectie. Wat weten we zo al van de kunstenaar? Wel, in zijn geboortestad Amsterdam bezoekt hij de Quellius Kunstnijverheidsschool, waar hij les krijgt van Bart van Hove. Vervolgens studeert hij zeven jaar aan de Rijksacademie onder leiding van August Allebé, Antoon Derkinderen en Nicolaas van der Waay. Van Oostveen behaalt de acten LO en MO tekenen. Hij schildert, tekent en aquarelleert portretten, dieren, schepen, molens, landschappen en bloemen en ook is hij beeldhouwer.''

Bron: https://www.frans-kapma-foundation.com

Kleur en conditie goed. Lijst is in nette staat, heeft hier en daar wat gebruikerssporen.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 7,25
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00

Frederik Amalius van Oostveen (1885-1979)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  djs
Lid sinds 2018
113 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
52 cm
42 cm
34 cm
27 cm

ObjectlocatieHaarlem,  Nederland
Starttijd20-11-2021 om 10:40
Eindtijd27-11-2021 om 21:13
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken