5. Frederik Amalius van Oostveen

Frederik Amalius van Oostveen (1885-1979)

1 aangeboden items / 1 verkochte items

Frederik Amalius van OOSTVEEN (Amsterdam 1885 - Bennebroek 1979)

Frederik Amalius van Oostveen - ''Apeldoornseweg Apeldoorn'' 1948 kopen? Bied vanaf 30!

Frederik Amalius van Oostveen - ''Apeldoornseweg Apeldoorn'' 1948

Tekening / Aquarel

Geplaatst doordjs

Eindtijd18-04-2021 om 22:01

Jaartal1948
TechniekGouache
Afmetingen42 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst