FA. (2)

Freek van den Berg - Aquarel met lijst gesigneerd Parijs

Freek van den Berg - Aquarel met lijst gesigneerd Parijs kopen? Bied vanaf 149!
Freek van den Berg - Aquarel met lijst gesigneerd Parijs kopen? Bied vanaf 149!Freek van den Berg - Aquarel met lijst gesigneerd Parijs kopen? Bied vanaf 149!Freek van den Berg - Aquarel met lijst gesigneerd Parijs kopen? Bied vanaf 149!Freek van den Berg - Aquarel met lijst gesigneerd Parijs kopen? Bied vanaf 149!Freek van den Berg - Aquarel met lijst gesigneerd Parijs kopen? Bied vanaf 149!Freek van den Berg - Aquarel met lijst gesigneerd Parijs kopen? Bied vanaf 149!

Geplaatst door  HetKunsthuys
FA. (12)

514 verkochte items
  • Freek van den Berg (1918-2000)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
IngelijstIngelijst
Afmetingen61 cm x 81 cm (h x b)
Lijst61 cm x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooie originele aquarel van Parijs.Ouder werk van Freek.Gesigneerd.
Conditie zie foto s.Authenticiteit 100 %.Liefst ophalen en of 100 % veilig met de koerier voor 75 euro in Nederland, buitenland in overleg.Met de post op eigen risico.

Conditie zie foto s.

Freek van den Berg (1918-2000)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  HetKunsthuys
FA. (12)

514 verkochte items
81 cm
61 cm
81 cm
61 cm
Starttijd:11-09-2018 om 09:24
Eindtijd:18-09-2018 om 20:17
Openingsbod€ 149
Objectlocatieootmarsum, Nederland
VerzendingAlleen per koerier