Prachtige Fauvistische impressie van een kleine haven. Dit werk is geschilderd in de jaren '50 van de twintigste eeuw. Werk uit deze periode is zeldzaam. Dit werk behoort tot de beste 10% van zijn oeuvre.
Zeer Goed
Conditie van het werk zeer goed, doek mag wel strakker gespannen worden. Conditie van de lijst tussen goed en zeer goed in.
Tot 10 kg.
€ 4,50
Naar België
€ 7,50
€ 9,50
Europese Unie
€ 30,00
Wereldwijd
€ 65,00