Freek van den Berg - Zonder titel

Freek van den Berg - Zonder titel kopen? Bied vanaf 189!
Freek van den Berg - Zonder titel kopen? Bied vanaf 189!Freek van den Berg - Zonder titel kopen? Bied vanaf 189!Freek van den Berg - Zonder titel kopen? Bied vanaf 189!
  • Freek van den Berg (1918-2000)
Type kunstwerkTekening / Aquarel
TechniekAquarel
StijlExpressionistisch
OnderwerpHavengezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 x 80 cm (h x b)
Incl. lijst68 x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooie fauvistische impressie van een plek waar boten aangemeerd liggen en mensen aan de kuststrook aan het werk zijn. Dit werk is in de jaren '60 vervaardigd en behoort tot de beste 10% van zijn oeuvre.
Conditie van het werk zeer goed, conditie van de lijst tussen goed en zeer goed in.