Friedrich Geiler - Zeefdruk op glanzend papier - 14/50 - Gesigneerd - Verkocht

Friedrich Geiler - Zeefdruk op glanzend papier - 14/50 - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 65!

Verkoopprijs: € 63,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Friedrich Geiler - Zeefdruk op glanzend papier - 14/50 - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 65!Friedrich Geiler - Zeefdruk op glanzend papier - 14/50 - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 65!Friedrich Geiler - Zeefdruk op glanzend papier - 14/50 - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 65!Friedrich Geiler - Zeefdruk op glanzend papier - 14/50 - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 65!Friedrich Geiler - Zeefdruk op glanzend papier - 14/50 - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 65!Friedrich Geiler - Zeefdruk op glanzend papier - 14/50 - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 65!Friedrich Geiler - Zeefdruk op glanzend papier - 14/50 - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 65!

Geplaatst door  in2art
FA. (35)

720 verkochte items
Alle items van deze verkoper (41)
  • Friedrich Geiler (1946)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen60 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage14/50
Friedrich Geiler (1946 Kehl)
Geometrische compositie

Kleurenzeefdruk op PVC papier (zwaar papier)
Gesigneerd en genummerd door de kunstenaar.
Oplage: 14/50
Afmeting: 50x50 cm op 60x60 cm
In zeer goede staat!
Reflectie op de foto's door het glanzend papier.

Friedrich Geiler (1946, Duitsland) leeft en woont in Kehl am Rhein, Duitsland en wordt gerekend tot één van de belangrijkste vertegenwoordigers  van het Concreet Constructivisme. Zijn internationale doorbraak maakt hij begin jaren ’70. Sindsdien is zijn werk met regelmaat geëxposeerd in musea en galleries in o.a. Amsterdam, Gent, Graz, Hong Kong, Miami, New York, Parijs en Zürich.

Verzending verzekerd met T&T
Verzending B: 12€  NL: 20€

Friedrich Geiler (1946)

Alle items van deze kunstenaar(7)
Geplaatst door  in2art
FA. (35)

720 verkochte items
60 cm
60 cm
Dit item is verkocht voor 63,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:25-02-2020 om 10:59
Eindtijd:11-03-2020 om 13:29
Fraulein56
11 mrt. / 10:39
€ 55