Frits Schiller - "staand vrouwelijk naakt" pastel 1930 gesigneerd - Verkocht

Frits Schiller - "staand vrouwelijk naakt" pastel 1930 gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!
Tekening / Aquarel

Frits Schiller - "staand vrouwelijk naakt" pastel 1930 gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Frits Schiller - "staand vrouwelijk naakt" pastel 1930 gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Frits Schiller - "staand vrouwelijk naakt" pastel 1930 gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Frits Schiller - "staand vrouwelijk naakt" pastel 1930 gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Frits Schiller - "staand vrouwelijk naakt" pastel 1930 gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Frits Schiller - "staand vrouwelijk naakt" pastel 1930 gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Frits Schiller - "staand vrouwelijk naakt" pastel 1930 gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Frits Schiller - "staand vrouwelijk naakt" pastel 1930 gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!
  • Frits Schiller (1886-1971)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1930
Techniek Houtskool
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Erotiek
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 68 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd

Schilder : Frits Schiller 1886 - 1971
Titel/Voorstelling : " vrouwelijk naakt " ( verso eveneens vrouwelijk naakt )
Datering : omstreeks 1930
Medium / Techniek : houtskool op papier
Maten : 68 x 48 cm (papier)
Gesigneerd : rechtsonder
Conditie : redelijk tot goed. scheurtjes en vouwen aan randen papier

lichte vouw linksboven in papier
Binnen Nederland € 7,00