Frits van Eeden - Conversatie

Frits van Eeden - Conversatie kopen? Bied vanaf 500!
Frits van Eeden - Conversatie kopen? Bied vanaf 500!Frits van Eeden - Conversatie kopen? Bied vanaf 500!Frits van Eeden - Conversatie kopen? Bied vanaf 500!Frits van Eeden - Conversatie kopen? Bied vanaf 500!

Geplaatst door  denieuwefase

Lid sinds 2020
1 verkochte items
  • Frits van Eeden (1944)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
StijlAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen90 cm x 70 cm (h x b)
Lijst104 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage199
Nummer 1/199 prachtig abstract werk van Frits van Eeden “conversatie”

Frits van Eeden (1944)

Alle items van deze kunstenaar(8)
Geplaatst door  denieuwefase

Lid sinds 2020
1 verkochte items
80 cm
104 cm
70 cm
90 cm
Starttijd:22-09-2020 om 14:29
Eindtijd:04-10-2020 om 22:34
Openingsbod€ 500
ObjectlocatieHeerlen, Nederland
VerzendingAlleen per koerier