Frits van Eeden - Magnifiek expressionistisch Olieverf "Ontmoeting" gesigneerd

Frits van Eeden - Magnifiek expressionistisch Olieverf "Ontmoeting" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 166,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Frits van Eeden - Magnifiek expressionistisch Olieverf "Ontmoeting" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Frits van Eeden - Magnifiek expressionistisch Olieverf "Ontmoeting" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Frits van Eeden - Magnifiek expressionistisch Olieverf "Ontmoeting" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Frits van Eeden - Magnifiek expressionistisch Olieverf "Ontmoeting" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Frits van Eeden - Magnifiek expressionistisch Olieverf "Ontmoeting" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Frits van Eeden - Magnifiek expressionistisch Olieverf "Ontmoeting" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Frits van Eeden - Magnifiek expressionistisch Olieverf "Ontmoeting" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Frits van Eeden - Magnifiek expressionistisch Olieverf "Ontmoeting" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Frits van Eeden - Magnifiek expressionistisch Olieverf "Ontmoeting" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (105)

2668 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Frits van Eeden (1944)
Jaartal1984
DragerBoard
StijlExpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen43 cm x 37 cm (h x b)
Lijst46 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • ‘Frits van Eeden werd geboren in Tilburg (1944) en groeide op in Den Haag. Hij volgde zijn beroepsopleiding in Den Haag en Amsterdam. Na 3 jaar in London gewerkt te hebben vertrok hij naar de Verenigde Staten en na een ‘Best of Show’ kreeg hij een part-time baan aangeboden door het Brevard Art Centre and Museum in Melbourne, Florida. De eerste prijs was een solo-tentoonstelling in het museum en een job als leraar aan de academie.

    Hij werd werkend lid van Pulchri Studio in 1966 (Haagse kunstenaarsvereniging). Hij is nog steeds werkzaam als schilder en beeldhouwer. Door het beeldhouwen heeft ook zijn schilderwerk een drie-dimensionale invloed en is zeer duidelijk herkenbaar.’

weinig zichtbare onregelmatigheden. De lijst vertoont wel wat beschadigingen.

Frits van Eeden (1944)

Alle items van deze kunstenaar(1) Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (105)

2668 verkochte items
40 cm
46 cm
37 cm
43 cm

Dit item is verkocht voor 166,75(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:24-01-2020 om 15:29
Eindtijd:02-02-2020 om 21:07

Biedingen (20):

Stranger1665a
2 feb. / 19:03
€ 145
carlalex
2 feb. / 19:03
€ 135
Stranger1665a
2 feb. / 10:35
€ 125
carlalex
2 feb. / 10:33
€ 115
Stranger1665a
2 feb. / 10:33
€ 110
carlalex
2 feb. / 09:12
€ 100
Stranger1665a
1 feb. / 23:38
€ 90
carlalex
30 jan. / 17:57
€ 80
Frant
30 jan. / 09:30
€ 70
carlalex
29 jan. / 23:30
€ 60
kiwi01
29 jan. / 23:30
€ 50
kiwi01
29 jan. / 23:30
€ 45
carlalex
29 jan. / 23:30
€ 40
kiwi01
28 jan. / 17:53
€ 35
Frant
28 jan. / 17:53
€ 30
kiwi01
28 jan. / 17:53
€ 30
Frant
28 jan. / 17:52
€ 25
kiwi01
28 jan. / 17:52
€ 20
Frant
28 jan. / 11:44
€ 15
HollandArt
25 jan. / 10:11
€ 10