Frits Vogel - Zeefdruk: Geometrische compositie - Verkocht

Frits Vogel - Zeefdruk: Geometrische compositie kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Frits Vogel - Zeefdruk: Geometrische compositie kopen? Bied vanaf 40!Frits Vogel - Zeefdruk: Geometrische compositie kopen? Bied vanaf 40!Frits Vogel - Zeefdruk: Geometrische compositie kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (170)

5336 verkochte items
Alle items van deze verkoper (317)
  • Frits Vogel (1931-2015)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen75.5 cm x 89.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage138/150

Zeefdruk van Frits Vogel. Geometrische compositie. Nummer: 138/150 . (nummer kan afwijken van het getoonde nummer op de foto). Afmetingen blad: H75.5 x b89.5. Afmetingen voorstelling H65.5 x b73.5. Het werk is rechtsonder met potlood gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig  gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

De verzendkosten zijn iets hoger. I.v.m. de dikte van het papier moet het werk plat verzonden worden.

In zeer goede staat

Frits Vogel (1931-2015)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (170)

5336 verkochte items
89.5 cm
75.5 cm
Dit item is verkocht voor 46,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:20-04-2020 om 13:27
Eindtijd:04-05-2020 om 20:00
Jogiky
29 apr. / 18:56
€ 40