Gard van Wegberg - Ibiza

Gard van Wegberg - Ibiza kopen? Bied vanaf 50!
Gard van Wegberg - Ibiza kopen? Bied vanaf 50!Gard van Wegberg - Ibiza kopen? Bied vanaf 50!Gard van Wegberg - Ibiza kopen? Bied vanaf 50!
  • Gard van Wegberg (1921)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1953
TechniekAquarel
StijlRomantisch
OnderwerpHavengezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen35 cm x 47 cm (h x b)
Lijst50 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ingelijste aquarel met pass passe-partout.

In goede conditie. In originele lijst.

Gard van Wegberg (1921)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Dannie300

Lid sinds 2022
0 verkochte items
61 cm
50 cm
47 cm
35 cm
Starttijd:28-05-2022 om 12:22
Eindtijd:07-06-2022 om 21:20
Openingsbod € 50
ObjectlocatieRoermond,  Nederland