Isaac Israels - Acht tekeningen
Helmut Newton - "Office Love, Parijs" 1976
Cornelis Vreedenburgh - Aangemeerde boot
Jan J. van der Stap - Zomers landschap met molen
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Zeer mooi werk van deze Belgische kunstenaar. Litho op Rives papier, met potlood gesigneerd, getiteld en genummerd (83/140). Complementerend ingekaderd, achter glas. Litho in zeer goede conditie, lijst wat lichte beschadigingen.
Afmetingen: 87cm x 70cm (incl. lijst), 66cm x 50cm (beeld)
Bij aankoop moet het werk liefst opgehaald worden in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
Bezorgen met Swift Koeriers is eventueel mogelijk in overleg.
ZZBEL
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 5-3-2018 om 12:15 |
Eindtijd | 19-3-2018 om 19:25 |