Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Corrida de Torros
Dynamisch en sfeervol werk van Geertruida Borst-Krake (Zeewolde)
Techniek: gemengd op rijstpapier Formaat: 50 x 40 cm Kunstenaar: r.o. gemonogrammeerd GK Incl. zwarte allumnium lijst
Geertruida Borst-Krake (Zeewolde) laat zich niet beperken door vorm, materiaal of kleur. Zonder vooropgezet plan gaat zij aan het werk tot het beeld ontstaat dat vertelt wat zij uit wil drukken. Het experiment is een belangrijk onderdeel van haar werk. Haar werk komt sterk en expressief over. Zij combineert herkenbare elementen met abstractie. Voor de toeschouwer blijft er zo ruimte om een eigen interpretatie aan het werk te geven.
Starttijd | 4-8-2014 om 22:33 |
Eindtijd | 11-8-2014 om 22:38 |