Geni Peter - zonder titel

Geni Peter - zonder titel kopen? Bied vanaf 225!
Geni Peter - zonder titel kopen? Bied vanaf 225!Geni Peter - zonder titel kopen? Bied vanaf 225!
  • Geni Peter (1908-1969)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1968
TechniekGouache
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen100 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een fraai groot en origineel werk; gouache op papier van de Zwitsers- Nederlandse kunstenaar Geni Peter.   Heel strak uitgevoerd, in perfecte staat.  gesigneerd met zijn monogram.  Het gehele blad is 100 x 75 cm en het beschilderde deel is  60 x 63 cm.  Het werk verdient het om opnieuw ingelijst te worden.
Het zijn de voorstudies van de map zeefdrukken die na zijn overlijden is uitgebracht door het Stedelijk Museum Amsterdam

U kunt het werk komen bekijken en na aankoop afhalen bij galerie Rotor in Gorinchem.  He U kunt het werk op toegestuurd krijgen  via aangetekende post.
Ook kunnen wij uw inlijstwerk verzorgen

Geni Peter (1908-1969)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (98)

2735 verkochte items
Alle items van deze verkoper (464)
75 cm
100 cm
Starttijd:21-11-2022 om 15:51
Eindtijd:05-12-2022 om 19:36
Openingsbod € 225
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa