George Heidweiller - Madhouse - Verkocht

George Heidweiller - Madhouse kopen? Bied vanaf 120!
Grafiek (handgesigneerd)

George Heidweiller - Madhouse kopen? Bied vanaf 120!George Heidweiller - Madhouse kopen? Bied vanaf 120!George Heidweiller - Madhouse kopen? Bied vanaf 120!George Heidweiller - Madhouse kopen? Bied vanaf 120!George Heidweiller - Madhouse kopen? Bied vanaf 120!George Heidweiller - Madhouse kopen? Bied vanaf 120!George Heidweiller - Madhouse kopen? Bied vanaf 120!
  • George Heidweiller (1963)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1999
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 73 x 73 cm (h x b)
Incl. lijst 98.5 x 96.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 99
Kleurrijke grote zeefdruk met de titel 'Madhouse'

Het werk komt uit 1999 en heeft een beperkte oplage van slechts 99 stuks.

Netjes ingelijst in zilverkleurige lijst met passe partout.

Uiteraard met de hand gesigneerd door George Heidweiller.

Oorspronkelijke galerieprijs € 600,--

George Heidweiller (1963)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  MBZ
321 verkochte items
Alle items (8)
96.5 cm
98.5 cm
73 cm
73 cm