Georges Braque - Derniers Messages - Verkocht

Georges Braque - Derniers Messages kopen? Bied vanaf 190!

Verkoopprijs: € 218,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Georges Braque - Derniers Messages kopen? Bied vanaf 190!Georges Braque - Derniers Messages kopen? Bied vanaf 190!Georges Braque - Derniers Messages kopen? Bied vanaf 190!

Geplaatst door  Nimbus4
FA. (5)

Lid sinds 2017
205 verkochte items
Alle items van deze verkoper (30)
  • Georges Braque (1882-1963)
TypeBijzondere Uitgaves
Jaartal1963
TechniekVaria
Afmetingen71 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Kleurenlitho, 1963
Oplage: 300

Georges Braque (1882-1963)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Nimbus4
FA. (5)

Lid sinds 2017
205 verkochte items
48 cm
71 cm
Dit item is verkocht voor 218,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:08-02-2021 om 11:59
Eindtijd:14-02-2021 om 15:12
FPhilipp
14 feb. / 09:08
€ 190