"Farandole" is een origineel kunstwerk gerealiseerd door Georges Vial in 1989. Gesigneerd in potlood in de rechter benedenhoek. Genummerd in potlood linksonder. Oplage van 99 prenten. Dit is nr 19.
Origineel gekleurde ets op papier. Passepartout inbegrepen.
Goede staat. Lichte vergeling wegens ouderdom en 'slechte' glaskeuze.
Goed
Lichtjes verkleurd wegens verkeerde glaskeuze ( geen museumglas )
Tot 2 kg.
Binnen België
€ 9,50
Naar Nederland
€ 18,50
€ 18,50