Ger Boosten - No 77

Ger Boosten - No 77 kopen? Bied vanaf 45!
Ger Boosten - No 77 kopen? Bied vanaf 45!Ger Boosten - No 77 kopen? Bied vanaf 45!
  • Ger Boosten (1947)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1981
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen12 x 12 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage30
Figuur met papieren neus op gekleed in jas met capuchon. Ruimte is spaarzaam weergegeven. Op stoel ligt schedel  (vanitas voorstelling?)
Mooie licht donker werking  wat in de kleding van de figuur een enorme plasticiteit teweeg brengt.
Fantasierijke prent . Boosten was leerling van Nicolaas Wijnberg.
Conditie is goed. Pspier is bijgesneden om in te lijsten. Formaat papier 21,5 x 21,5 cm
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Wijk bij duurstede, Nederland

Ger Boosten (1947)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  denijs67
Lid sinds 2020
36 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
12 cm
12 cm
Starttijd13-7-2021 om 14:05
Eindtijd27-7-2021 om 22:07
Openingsbod € 45
ObjectlocatieWijk bij Duurstede,  Nederland