Ger Daniëls is een bekende heemsteedse kunstenaar Hij woonde en werkte in Haarlem. Zijn tekeningen van klederdrachten over de wereld zijn in een boek verschenen. Ook maakte hij aquarellen en vrije werken in acryl verf of pastel. Dit schilderij is een dynamisch werk. De kleuren zijn prachtig gebleven en door de spiegeling van het glas lijkt het soms vertekend. Maar in werkelijkheid is het werk onbeschadigd en toont zijn artistieke kwaliteiten.
Zeer Goed
Het werk is in uitstekende staat.
Wel moet het opgehaald worden
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Heemstede, Nederland
koeriersdienst