Ger Daniels - Gevederde slang

Ger Daniels - Gevederde slang kopen? Bied vanaf 150!
Ger Daniels - Gevederde slang kopen? Bied vanaf 150!Ger Daniels - Gevederde slang kopen? Bied vanaf 150!Ger Daniels - Gevederde slang kopen? Bied vanaf 150!Ger Daniels - Gevederde slang kopen? Bied vanaf 150!Ger Daniels - Gevederde slang kopen? Bied vanaf 150!Ger Daniels - Gevederde slang kopen? Bied vanaf 150!Ger Daniels - Gevederde slang kopen? Bied vanaf 150!
  • Ger Daniels (1943-2020)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 2000
Techniek Gemengde Techniek
Stijl Modern
Onderwerp Dieren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 65 x 95 cm (h x b)
Incl. lijst 70 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ger Daniëls is een bekende heemsteedse kunstenaar
Hij woonde en werkte in Haarlem.
Zijn tekeningen van klederdrachten over de wereld zijn in een boek verschenen.
Ook maakte hij aquarellen en vrije werken in acryl verf of pastel.
Dit schilderij  is een dynamisch werk.
De kleuren zijn prachtig gebleven en  door de spiegeling van het glas lijkt het soms vertekend.
Maar in werkelijkheid is het werk onbeschadigd en toont zijn artistieke kwaliteiten.
Het werk is in uitstekende staat. Wel moet het opgehaald worden

Ger Daniels (1943-2020)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  rpa0304
44 verkochte items
Alle items (1)
100 cm
70 cm
95 cm
65 cm