5. Ger Daniels

Ger Daniels (1943)

2 aangeboden items / 6 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Ger DANIELS (Haarlem 1943)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Ger Daniels - Verleiding kopen? Bied vanaf 46!

Ger Daniels - Verleiding

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorCornelius

Eindtijd16-06-2021 om 20:41

Jaartal1962
TechniekAquarel
Afmetingen65 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ger Daniels - Verleden kopen? Bied vanaf 45!

Ger Daniels - Verleden

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorCornelius

Eindtijd18-06-2021 om 19:22

Jaartal1962
TechniekAquarel
Afmetingen65 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst