Ger van Vliet - B9235-1, Boerderij met molen aan het water - Verkocht

Ger van Vliet - B9235-1, Boerderij met molen aan het water kopen? Bied vanaf 50!
Ger van Vliet - B9235-1, Boerderij met molen aan het water kopen? Bied vanaf 50!Ger van Vliet - B9235-1, Boerderij met molen aan het water kopen? Bied vanaf 50!Ger van Vliet - B9235-1, Boerderij met molen aan het water kopen? Bied vanaf 50!
  • Ger van Vliet (1931)
StijlImpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen39 cm x 49 cm (h x b)
Lijst43 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
B9235-1, Ger van Vliet, Boerderij met molen aan het water, olie op doek, rechtsonder gesigneerd, doekmaat 39 x 49 cm, lijstmaat 43 x 53 cm.

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
Voor verzendingen zijn we afhankelijk van koeriers.
ConditieRedelijk

Doek bevat oppervlaktevuil en verkleurde vernis door de tijd, de lijst bevat oppervlaktevuil en slijtschade door de tijd.

Ger van Vliet (1931)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (82)

1248 verkochte items
Alle items van deze verkoper (189)
53 cm
43 cm
49 cm
39 cm
Dit item is verkocht voor 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:19-10-2022 om 15:59
Eindtijd:19-12-2022 om 10:32
M_Art
16 dec. / 14:57
€ 45