Gerard de Vries - 'A bottle of boose' - Verkocht

Gerard de Vries - 'A bottle of boose' kopen? Bied vanaf 50!
Grafiek (handgesigneerd)

Gerard de Vries - 'A bottle of boose' kopen? Bied vanaf 50!Gerard de Vries - 'A bottle of boose' kopen? Bied vanaf 50!Gerard de Vries - 'A bottle of boose' kopen? Bied vanaf 50!Gerard de Vries - 'A bottle of boose' kopen? Bied vanaf 50!Gerard de Vries - 'A bottle of boose' kopen? Bied vanaf 50!Gerard de Vries - 'A bottle of boose' kopen? Bied vanaf 50!Gerard de Vries - 'A bottle of boose' kopen? Bied vanaf 50!Gerard de Vries - 'A bottle of boose' kopen? Bied vanaf 50!Gerard de Vries - 'A bottle of boose' kopen? Bied vanaf 50!Gerard de Vries - 'A bottle of boose' kopen? Bied vanaf 50!
  • Gerard de Vries (1942)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1981
IngelijstIngelijst
Afmetingen21 x 26 cm (h x b)
Incl. lijst41 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage2/18
Dit werk bestaat uit zeefdrukken en emboss. Het werk is ingelijst met passepartout en zit achter glas. Het werk is rechtsonder gesigneerd.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 22,00
Naar Duitsland € 22,00

Gerard de Vries (1942)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  John54
Lid sinds 2018
169 verkochte items
Alle items van deze verkoper (19)
51 cm
41 cm
26 cm
21 cm

ObjectlocatieHeeze,  Nederland
Starttijd21-7-2022 om 15:46
Eindtijd1-8-2022 om 21:03
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken