Gerard Hordijk - Staande man in Parijs

Gerard Hordijk - Staande man in Parijs kopen? Bied vanaf 20!
Gerard Hordijk - Staande man in Parijs kopen? Bied vanaf 20!Gerard Hordijk - Staande man in Parijs kopen? Bied vanaf 20!
  • Gerard Hordijk (1899-1958)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1935
Techniek Potlood
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Figuren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 31 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Dit werk is onderdeel van de Tekeningen Special special.
Mooie tekening gemaakt in de periode dat de kunstenaar in Parijs woonde en werkte. Afkomstig uit een schetsboek van Gerard Hordijk.
geen opmerkingen
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50
Wereldwijd € 38,80

Gerard Hordijk (1899-1958)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  Margie
592 verkochte items
Alle items (16)
25 cm
31 cm