5. Gerard Hordijk

Gerard Hordijk (1899-1958)

2 aangeboden items / 13 verkochte items

FA. (18 x Favoriet)

Geboren CenHaag 1899 Overleden Amsterdam 1958 Hordijk woonde lange tijd in Parijs en New YorkIn 2008 verscheen een monografie over de kunstenaar.

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Gerard Hordijk - Portret van een man kopen? Bied vanaf 35!

Gerard Hordijk - Portret van een man

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMargie

Eindtijd10-06-2021 om 17:08

TechniekHoutskool
Afmetingen34 cm x 25.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gerard Hordijk - Decor-ontwerp kopen? Bied vanaf 95!

Gerard Hordijk - Decor-ontwerp

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMargie

Eindtijd14-06-2021 om 19:42

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen21.5 cm x 31.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst