Gerard Krol - Grasmaaier - Verkocht

Gerard Krol - Grasmaaier kopen? Bied vanaf 75!
Gerard Krol - Grasmaaier kopen? Bied vanaf 75!Gerard Krol - Grasmaaier kopen? Bied vanaf 75!Gerard Krol - Grasmaaier kopen? Bied vanaf 75!Gerard Krol - Grasmaaier kopen? Bied vanaf 75!Gerard Krol - Grasmaaier kopen? Bied vanaf 75!Gerard Krol - Grasmaaier kopen? Bied vanaf 75!
  • Gerard Krol (1882-1950)
Jaartal1921
TechniekAcryl
DragerKarton
StijlKlassiek
IngelijstIngelijst
Afmetingen27 cm x 35 cm (h x b)
Lijst36 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Idyllisch plaatje van een grasmaaier in Enschede.
ConditieRedelijk

Op de laatste foto’s zie je dat er onderin en links zijkant in het schilder werk beschadegingen zitten. Ik heb me er nooit aan gestoord want het complete plaatje is leuk.

Gerard Krol (1882-1950)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  JungSun

Lid sinds 2021
4 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
43 cm
36 cm
35 cm
27 cm
Dit item is verkocht voor 86,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:09-09-2022 om 06:36
Eindtijd:08-11-2022 om 04:18
Twenter
07 nov. / 22:31
€ 75