Gerard Princee - Personen en Figuren

Gerard Princee - Personen en Figuren kopen? Bied vanaf 95!
Gerard Princee - Personen en Figuren kopen? Bied vanaf 95!Gerard Princee - Personen en Figuren kopen? Bied vanaf 95!Gerard Princee - Personen en Figuren kopen? Bied vanaf 95!Gerard Princee - Personen en Figuren kopen? Bied vanaf 95!Gerard Princee - Personen en Figuren kopen? Bied vanaf 95!

Geplaatst door  laaexpressie
FA. (3)

Lid sinds 2021
3 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
  • Gerard Princee (1908-1999)
TechniekGouache
IngelijstIngelijst
Afmetingen19 cm x 17 cm (h x b)
Lijst53 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Uitstekende gouache van deze helaas reeds overleden Kunstenaar uit Helmond
Goede ingelijsting in een bruine (gemarmerde) lijst van ca.1,5 cm breed  Gerard Princee gesigneerd.

Alle Prince's zijn ingelijst met model van lijst zoals toegevoegd !!!!!!

Lag opgeborgen in Lade

Gerard Princee (1908-1999)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  laaexpressie
FA. (3)

Lid sinds 2021
3 verkochte items
43 cm
53 cm
17 cm
19 cm
Starttijd:01-03-2022 om 17:09
Eindtijd:08-03-2022 om 21:28
Openingsbod€ 95
ObjectlocatieUden, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland