Johannis Hartung - Lithografie Flower Butterfly
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 1959 |
Techniek | Olieverf |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 73 x 60 cm (h x b) |
Incl. lijst | 74 x 61 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
in goede conditie | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 2-10-2021 om 22:09 |
Eindtijd | 22-1-2022 om 15:40 |