olieverf op linnen in eenvoudige lijst, gesigneerd links onderin en ingeschreven verso, gedateerd rechts onderin 62, genummerd 260, met franse stickers, in goede conditie, afmetingen 80x60 cm, provenance prive verzameling in Amsterdam.
Gerard (Geurt) van Eck, 1901 - 1974, schilder, aquarellist, etser, graficus, houtgraveur, keramist, (pen)tekenaar. Nederlander, maar woonde en werkt een groot deel van zijn leven in Parijs, overleed daar ook. Opleiding: Kunstgewerbeschulde, Krefeld en de Academie Libre, Parijs. Onderwerpen: landschap (als genre), abstractie, portret, stilleven, zelfportret. Lid van de Cercle d'art Les Independants. Zie P. Scheen, Jacobs, rkd.nl.