18k rosé gouden solitair oorknoppen met briljant geslepen diamant tot. 0.20ct
Klaas van den Berg - Sculptuur uil in brons
Ton Schulten - Zeefdruk: Branding van de zon - 1999
Type | Schilderij |
Jaartal | 1962 |
Techniek | Olieverf |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 60 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
in zeer goede conditie | |||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 1-3-2020 om 16:10 |
Eindtijd | 7-3-2020 om 22:08 |