950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Techniek | Olieverf |
Drager | Board |
Stijl | Impressionistisch |
Onderwerp | Dieren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 43 x 30 cm (h x b) |
Incl. lijst | 50 x 37 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Een prachtig kunstwerk (ploegende boer, olieverf op board) van de Nederlandse kunstschilder Gerard Westermann (1880-1971). Eenvoudig gelijst. Gesigneerd rechts boven en verso. Het kunstwerk is te bezichtigen bij Kunsthandel Martins anno 2018 en wordt geleverd met een echtheidscertificaat.
Info: Gerardus Bernardus Josephus Westermann (Leeuwarden, 25 december 1880 - Amsterdam, 2 februari 1971) was een Nederlands kunstschilder. Westermann was een leerling van Johannes Hendricus Jurres aan de Rijksacademie in Amsterdam. Hij schilderde, maakte aquarellen en tekende. Zijn onderwerpen waren portretten, figuren, paarden en stillevens. Met zijn schilderij paardenman won hij een bronzen medaille bij de kunstwedstrijden op de Olympische Zomerspelen 1932 in Los Angeles in de categorie waterverf en tekeningen. Tussen 1918 en 1945 was hij docent aan de Rijksacademie in Amsterdam. Leerlingen van hem waren Leo Visser en Jan Battermann. Zijn zoon Bert (filosoof, econoom en kunsthistoricus) was gehuwd met actrice Riek Schagen. Westerman werkte ook onder het pseudoniem Johs. Labasky.
Herkomst: Collectie Kunsthandel Martins anno 2018 (Nederland).
Conditie | |||
Conditie | Goed | ||
Algemeen in een goede staat. De lijst heeft enkele lichte gebruikssporen. | |||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Tweede exloermond, Nederland | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Tweede Exloermond, Nederland |
Starttijd | 22-3-2019 om 22:14 |
Eindtijd | 5-4-2019 om 20:05 |