Gerda Boersma - lot van drie kleine etsen

Gerda Boersma - lot van drie kleine etsen kopen? Bied vanaf 30!
Gerda Boersma - lot van drie kleine etsen kopen? Bied vanaf 30!Gerda Boersma - lot van drie kleine etsen kopen? Bied vanaf 30!Gerda Boersma - lot van drie kleine etsen kopen? Bied vanaf 30!Gerda Boersma - lot van drie kleine etsen kopen? Bied vanaf 30!Gerda Boersma - lot van drie kleine etsen kopen? Bied vanaf 30!
  • Gerda Boersma (1955)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1981
TechniekEts
StijlRealistisch
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen13 x 11.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Drie leuke etsjes van de kunstenaar Gerda Boersma (1955). Gesigneerd.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.
Hier en daar wat ouderdomssporen zoals egale verkleuring of vlekje in de witrand.
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50

Gerda Boersma (1955)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
3558 verkochte items
Alle items van deze verkoper (462)
11.5 cm
13 cm
Starttijd11-2-2024 om 13:02
Eindtijd25-2-2024 om 10:00
Openingsbod € 30
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland