5. Gerda Boersma

Gerda Boersma (1955)

1 aangeboden items / 2 verkochte items

Gerda BOERSMA, geboren 29-11-1955 in Landsmeer, graficus, grafisch ontwerper, illustrator. Plaats van werkzaamheid: Landsmeer. Gerda Boersma staat vermeld in het Rijksinstituut voor Kunsthistorische Documentatie (RKD): https://rkd.nl/explore/artists/9825.

Gerda Boersma - C5021, Kinderwagen met knuffeldieren kopen? Bied vanaf 20!

Gerda Boersma - C5021, Kinderwagen met knuffeldieren

Geplaatst doorMarsmeijer

Eindtijd27-03-2021 om 20:26

TechniekEts
Afmetingen21 cm x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst