Gerda Smit - geen titel - Verkocht

Gerda Smit - geen titel kopen? Bied vanaf 140!

Verkoopprijs: € 290,00

Gerda Smit - geen titel kopen? Bied vanaf 140!Gerda Smit - geen titel kopen? Bied vanaf 140!

Geplaatst door  12Winaberta34

Lid sinds 2017
11 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Gerda Smit (1934-2004)
Jaartal1987
TechniekEts
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen30 cm x 25 cm (h x b)
Passe-partout50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1/25
Een puntgave ets van Gerda Smit nr. 1/25  1987  Afhalen of verzenden zonder passe-partout.

perfecte staat

Gerda Smit (1934-2004)

Alle items van deze kunstenaar(6)
Geplaatst door  12Winaberta34

Lid sinds 2017
11 verkochte items
40 cm
50 cm
25 cm
30 cm
Dit item is verkocht voor 290,00
Starttijd:17-04-2019 om 10:25
Eindtijd:26-04-2019 om 15:40
Biedingen (13)
Tim_Kunst
26 apr. / 15:33
€ 290
nardvanas
26 apr. / 15:29
€ 270
Tim_Kunst
26 apr. / 15:21
€ 250
nardvanas
26 apr. / 15:19
€ 230
Tim_Kunst
26 apr. / 15:14
€ 210
nardvanas
26 apr. / 15:14
€ 200
Tim_Kunst
26 apr. / 15:14
€ 190
nardvanas
26 apr. / 15:14
€ 180
telefoon55
26 apr. / 15:08
€ 170
PaulineE
26 apr. / 13:34
€ 160
telefoon55
26 apr. / 13:34
€ 150
PaulineE
26 apr. / 13:34
€ 150
telefoon55
18 apr. / 09:11
€ 140