Gerda Smit - Vrouw - Verkocht

Gerda Smit - Vrouw kopen? Bied vanaf 30!
Gerda Smit - Vrouw kopen? Bied vanaf 30!Gerda Smit - Vrouw kopen? Bied vanaf 30!Gerda Smit - Vrouw kopen? Bied vanaf 30!Gerda Smit - Vrouw kopen? Bied vanaf 30!Gerda Smit - Vrouw kopen? Bied vanaf 30!
  • Gerda Smit (1934-2004)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1986
TechniekEts/Aquatint
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen15 cm x 11 cm (h x b)
Passe-partout40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage25

Heel herkenbaar werk van Gerda Smit Klein maar fijn prachtig ingelijst in witte Roggenkamp lijst
met passe-partout

Gerda Smit (1934-2004)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Ami
FA. (10)

731 verkochte items
Alle items van deze verkoper (15)
30 cm
40 cm
11 cm
15 cm
Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:01-06-2018 om 15:57
Eindtijd:10-06-2018 om 19:51
Biedingen (4)
Rezalia
10 jun. / 18:58
€ 45
RvdW
09 jun. / 21:46
€ 40
Helder
09 jun. / 21:46
€ 40
RvdW
08 jun. / 13:20
€ 30