FA. (2)

Gerdine Duijsens-Kroeze - Borrel in pink

Gerdine Duijsens-Kroeze - Borrel in pink kopen? Bied vanaf 800!
Gerdine Duijsens-Kroeze - Borrel in pink kopen? Bied vanaf 800!Gerdine Duijsens-Kroeze - Borrel in pink kopen? Bied vanaf 800!

Geplaatst door  Erikcdekker

Lid sinds 2022
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Gerdine Duijsens-Kroeze (1951)
Jaartal1996
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen62 cm x 155 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Borrel in pink. Als school willen we graag dat het goed terecht komt.

Goede conditie werk kan bekeken worden in hoofddorp

Gerdine Duijsens-Kroeze (1951)

Alle items van deze kunstenaar(4)
Geplaatst door  Erikcdekker

Lid sinds 2022
0 verkochte items
155 cm
62 cm
Starttijd:17-06-2022 om 19:29
Eindtijd:22-06-2022 om 19:40
Openingsbod€ 800
ObjectlocatieHaarlem , Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie