Gerke J. de Vries - verdrietige clown - Verkocht

Gerke J. de Vries - verdrietige clown kopen? Bied vanaf 99!

Verkoopprijs: € 161,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Gerke J. de Vries - verdrietige clown kopen? Bied vanaf 99!Gerke J. de Vries - verdrietige clown kopen? Bied vanaf 99!

Geplaatst door  Rijnsburg1966

Lid sinds 2019
1 verkochte items
  • Gerke J. de Vries (1932-2008)
IngelijstIngelijst
Afmetingen100 cm x 120 cm (h x b)
Lijst116 cm x 136 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Voor liefhebber
ConditieBeschadigd

Werk is niet altijd even liefdevol behandeld

Gerke J. de Vries (1932-2008)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Rijnsburg1966

Lid sinds 2019
1 verkochte items
136 cm
116 cm
120 cm
100 cm
Dit item is verkocht voor 161,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:29-08-2019 om 11:57
Eindtijd:20-01-2020 om 20:58
maboe
19 jan. / 21:12
€ 140