Gerke J. de Vries - verdrietige clown - Verkocht

Gerke J. de Vries - verdrietige clown kopen? Bied vanaf 99!

Gerke J. de Vries - verdrietige clown kopen? Bied vanaf 99!Gerke J. de Vries - verdrietige clown kopen? Bied vanaf 99!
  • Gerke J. de Vries (1932-2008)
IngelijstIngelijst
Afmetingen100 x 120 cm (h x b)
Incl. lijst116 x 136 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Voor liefhebber
ConditieBeschadigd
Werk is niet altijd even liefdevol behandeld
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Balk, Nederland

Gerke J. de Vries (1932-2008)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Rijnsburg1966
Lid sinds 2019
1 verkochte items
136 cm
116 cm
120 cm
100 cm

ObjectlocatieBalk,  Nederland
Starttijd29-8-2019 om 11:57
Eindtijd20-1-2020 om 20:58
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken